خدمت مشتریان بزرگوار باید عرض کنیم با توجه به اینکه زنگ زدن و یا اکسید شدن آهن باعث بالا رفتن دمای ذوب آن میشود بنابراین برش ورق زنگ زده با کیفیت نامطلوبی انجام خواهد شد.مثلا باعث پلیسه دادن قطعه هنگام برش یا کیفیت نامطلوب مقاطع برش میشود.

از بزرگواران خواهشمندیم هنگام خریدن ورق دقت بفرمایند تا ورق ،کاملا سالم و بدون هیچ گونه زنگ زدگی باشد چرا که این امر باعث کیفیت نامطلوب برش و در نتیجه تحویل دیرهنگام قطعه خواهد شد.سهولت در به‌کارگیری، کیفیت و تمیزی (عدم وجود لبه‌های اضافی در قسمت‌های برش خورده) محصول نهایی از مزایای استفاده از برش لیزری به جای برش‌های مکانیکی و سنتی است. از آنجایی که از ابتدای شروع عملیات برش تا پایان کار، پرتو لیزر به صورت مداوم و یکنواخت عمل برش را انجام می‌دهد، دقت کار افزایش می‌یابد.

احتمال تاب برداشتن ماده در برش لیزر بسیار کم است چون، ناحیهٔ مؤثر حرارتی در این فرایند بسیار کوچک می‌باشد.
برش لیزری به علت دقت بالاتر و مصرف انرژی کمتر در هنگام برش، مزیت بیشتری نسبت به برش پلاسما دارد. با این وجود اغلب دستگاه‌های برش لیزری نمی‌توانند ضخامتی بیشتر از ضخامت برش دستگاه‌های پلاسما را برش دهند. امروزه دستگاه‌های برش لیزری قوی‌تری نیز در حال تولید است تا بتوانند ضخامت‌های بیشتری را برش دهند اما هزینهٔ تمام شدهٔ این دستگاه‌ها بیشتر از دستگاه‌های برش پلاسما است.
            

نمونه کار برش لیزر

تصاویر نمونه کار

نمونه های های برش خورده با دستگاه برش لیزر

فیلم برش لیزر

فیلم برش لیزر

ویدئو برش لیزر و نمونه کارهای انجام شده

کارخانه برش لیزر

تصاویر کارخانه

تصاویر از کارخانه و نحوه برش لیزر قطعات